BuyBox

Skuteczne narzędzie do generowania sprzedaży

BuyBox to pierwsza na rynku gotowa miniporównywarka cen w formie widgetu, którą właściciele stron internetowych mogą umieszczać na swoich witrynach przy opisach poszczególnych książek. Widget automatycznie tworzy listę księgarń internetowych, w których można kupić daną pozycję. Miniporównywarka zawiera nazwy księgarń, aktualne ceny, informacje o formacie (książka papierowa, ebook, audiobook) oraz linki do poszczególnych sklepów. Jest to najskuteczniejsza forma reklamy internetowej, która generuje ponadprzeciętne wskaźniki konwersji. Dodatkowo, dla internautów jest ona zupełnie nieinwazyjna i stanowi wartość dodaną, dzięki czemu jest przez nich bardzo pozytywnie odbierana.

Widget może być w prosty sposób dostosowany do wyglądu strony, na której jest umieszczony. Dodatkowo, można w nim utworzyć osobne zakładki dla każdego z formatów: książka papierowa, ebook, audiobook. Administratorzy stron internetowych mogą również wybrać sposób sortowania ofert. Mogą one być wyświetlane w kolejności alfabetycznej, według ceny (najtańsze na górze) lub według generowanych wyników (najefektywniejsze na górze).

Zobacz przykład zastosowania widgetu BuyBox

Podziel się:

Dowiedz się więcej


Prowadzisz sklep internetowy?

Jeżeli prowadzisz księgarnię internetową i chcesz, aby Twoja oferta znalazła się w naszej miniporównywarce, koniecznie dołącz do grona naszych reklamodawców. Wystarczy plik XML z pełną ofertą Twojej księgarni internetowej oraz implementacja naszych kodów trackigowych na Twojej stronie. Z naszymi reklamodawcami rozliczamy się za sprzedaż wygenerowaną przez przekierowanych użytkowników. Jest to dla Twojej firmy najbezpieczniejsza forma, ponieważ płacisz tylko wtedy, kiedy kampania przynosi Ci pożądane efekty.

Zarejestruj się jako reklamodawca

Masz własną stronę www?

Jeżeli prowadzisz stronę internetową lub bloga poświęconego książkom i chcesz dodatkowo monetyzować ruch na swojej witrynie, dołącz do nas i pobierz widget BuyBox. Nasze innowacyjne narzędzie reklamowe da Ci możliwość zaoferowania swoim użytkownikom dodatkowej użytecznej funkcjonalności. Widget możesz w łatwy sposób dostosować do wyglądu swojej strony.

Zarejestruj się jako wydawca Pobierz wtyczkę do WordPressa


Przykład zastosowania widgetu BuyBox

Książka “Steve Jobs”, Walter Isaacson

Ekskluzywna biografia twórcy firmy Apple – Steve’a Jobsa (jedyna napisana przy jego współpracy)pióra Waltera Isaacsona, autora bestsellerowych biografii Benjamina Franklina i Alberta Einsteina.

Opierając się na ponad czterdziestu wywiadach z Jobsem, przeprowadzonych na przestrzeni dwóch lat – a także na wywiadach z ponad setką członków rodziny, przyjaciół, przeciwników, konkurentów i kolegów Jobsa – Walter Isaacson napisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego perfekcjonizm i nadludzka energia zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i DTP.

Gnany przez wewnętrzne demony, Jobs potrafił doprowadzać swoje otoczenie do furii i rozpaczy. Ale jego żywiołowa osobowość i tworzone przez niego produkty były ściśle zespolone – podobnie jak warstwa sprzętowa i oprogramowanie urządzeń Apple – funkcjonując jak jeden zintegrowany organizm. Przemawiająca do wyobraźni historia Jobsa ukazuje, jak ważne są w życiu pomysłowość, siła charakteru, talenty przywódcze i wierność wartościom.

Wydawnictwo: Insignis | Data wydania: 2011